Loading...
Home / समाचार / यी हुन् संसारकै धनि भिखारी जसले महिनामा लाखौ कमाउछन, यस्तो छ उनि भिखारी बन्नुको कारण,

यी हुन् संसारकै धनि भिखारी जसले महिनामा लाखौ कमाउछन, यस्तो छ उनि भिखारी बन्नुको कारण, 0

केहि आमाबाबुले आफ्ना बच्चाहरुका क्यारियर छनौटहरू बारे अप्ठ्यारो छन् र ईन्जिनियरिङ् र औषधि भन्दा बाहिर हेर्न चाहँदैनन्। उदाहरणका लागि, उदाहरणका लागि, सामान्यतया कठोर प्रतिस्पर्धा र सीमित वित्तीय फाईदाहरूको कारणले गर्दा व्यावहारिक पेशालाई मानिन्छ। तर केही अग्रगामी मागहरूले देखेको छ कि समर्पण र साँचो जुनूनको साथमा, एक ठूलो सफलता हासिल गर्न सक्छ, कुनै फरक तरिकाले कसरी पारंपरिक बाटो छ। यहाँ भारतको धनी ठूलो कथा हो जुन केवल आनन्दको लागी बोल्दैछ। विवरणहरू थाहा पाउन यो भिडियो हेर्नुहोस्।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites