को हुन् यि युवा समाजिक संजालमा सेरे भनेर चर्चित छन् ,जानौं उनको वास्तविकता “भिडियो”

को हुन् यि युवा समाजिक संजालमा सेरे भनेर चर्चित छन् ,जानौं उनको वास्तविकता “भिडियो”

अधिकाम्स सामाजिक संजालको भित्तामा देखीने एउटा पात्र निकै चर्चित छन् ति हुन् शेरे जसलाई नेपाली सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ताहरुले शेरे नाम दिएर ट्रोल बनाउने तथा हास्यब्यंगमा खुवै प्रयोग गर्ने गरेका छन् । वास्तवमा को हुन् त यि शेरे कसको चीत्र हो यो धेरैलाई थाहा नहुन सक्छ,यो तस्वीर चर्चीत चीनीया बास्केटबल खेलाडी याओ मिङको हो ।सन् २००२ देखी १८ बर्षको उमेर देखी बास्केटबल खेल्न शुरु गरेका मिङ सन् २००९ मे मा एक प्रतियोगितामा खेल समपन्न भएपछि यस्तो मुख बनाई हाँसेका थिए जसलाई तत्कालै एक चित्रकारले सेतो स्केच बनाई ब्यङग्यको रुपमा प्रयोग गर्ने निर्णय गरि सामाजिक संजालमा पोस्ट गरेका थिए त्यसपछि यो स्केच सर्वत्र फेसबुकमा भाईरल बन्यो । र हिजो आज राजनीतिक ब्याङ्ग देखि लिएर हरेक कुरा हरुमा यो तस्बिर भाईरल भनि रहेको छ । पुरा भिडियो हेरी पुरा जानकारी लिनु होला :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *