Loading...
Home / समाचार / ३ करोड नेपालीलाई खुसीको खबर! माघदेखि सिटामोल लगायत चक्की औषधी उत्पादन गर्ने

३ करोड नेपालीलाई खुसीको खबर! माघदेखि सिटामोल लगायत चक्की औषधी उत्पादन गर्ने 0

सोमवार, पुस १०, २०७४ मा प्रकाशित प्रतिकृया दिनुहोस सम्बन्धित समाचार प्रतिभा आमा समुहका महिलालाई बोल्ने कलाको तालिम पोखरा, पौष १०। प्रतिभा आमा समुहको चाउथेको आयोजनामा समुहका सदस्यहरुको लागि तीन दिने बोल्ने कला तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि तालिम सम्पन्न भएको छ ।  तालिमको समापन समारोहामा बोल्दै समुहका सल्लाहकार एवंम महिला अधिकारकर्मी तारामाया थापाले महिलाहरु बत्ति मुनिको अँध्यारोमा हराइरहेको भन्दै आफ्नो अधिकार प्राप्तिकालागि ब्यत्तित्व तथा नेतृत्व विकास अपरिहार्य रहेको बताइन् । उनले तालिमबाट सिकेको कुरालाई ब्यवहारमा उतार्दै अघि बढ्न आग्रह गरिन् । त्यसै गरी… ट्याक्सी दुर्घटना, ६ जना घाइते १० पुस, ताप्लेजुङ । जिल्लाको सिरिजंघा गाउँपालिका–४, तेल्लोकमा ट्याक्सी दुर्घटना हुँदा ६ जना घाइते भएका छन् । झापाको बिर्तामोडबाट यात्रु लिएर तेल्लोकतर्फ आउँदै गरेको मे १ ज. १२३५ नम्बरको ट्याक्सी साँझ ६ः४५ बजेतिर अचानक सडकबाट १० मिटर तल खसी दुर्घटना भएको हो । घाइते ६ जनाको तेल्लोक स्वास्थ्य चौकीमा उपचार भइरेहको इलाका प्रहरी कार्यालय तेल्लोकले जनाएको छ । प्रहरीले अनुसन्धानका लागि ट्याक्सी चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।   … कार्यालय प्रमुखले ३२ हजार घुस लिदै गर्दा रंगेहात पक्राउ गरे रवि लामिछानेले -हेर्नुस भिडियोमा दुरनिलकण्ठ नगरपालिका ९ मा रहेको यातायात व्यवस्था कार्यालय सुकेधाराका कार्यालय प्रमुख सहित ३ जना कर्मचारीहरुले घुस लिंदै गर्दा पक्राउ परेको छ। कतारको लाइसेन्सलाई नेपालि करण गर्न भनि ३२ हजार घुस लिदा लिदै गर्दा रवि लामिछाने सहित अख्तियारको टोलीले रंगेहात पक्राउ गरेको हो। उक्त कार्यालको बारेमा धेरै गुनासोहरु आए पछि रवि लामिछाने सहित अख्तियारको समुह उक्त कार्यालयमा पुगेका थिए।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites