Loading...
Home / Uncategorized / संसारकै अल्छी कलाकार दयाहाङ्ग राई ?आफैले खोले आफ्नो रहस्य(भिडियो वार्ता)

संसारकै अल्छी कलाकार दयाहाङ्ग राई ?आफैले खोले आफ्नो रहस्य(भिडियो वार्ता) 0

पौषको २८ गते ‘रिलिज’ हुने चलचित्र “मिस्टर झोले” ले दर्शकलाई हसाँउने कुरामा ढुक्क छन् दयाहाङ्ग । रामबाबु गुरुङले निर्देशन गरेको उक्त चलचित्रमा रौनकविक्रम कँडेल कार्यकारी निर्माता रहेका छन भने टेकेन खड्का निर्माता हुन् ।

चलचित्रमा दयाहाङ राई, बर्षा राउत, दीया पुन, वुद्दि तामाङ, बिजय बराल, कमलमणि नेपाल लगायतको अभिनय रहेको छ । चलचित्रमा दया र दियाको जोडीलाई देखाइएको छ भने बर्षाले बुद्दिसँग रोमान्स गरेकी छिन् । दयाहाङ्गले निकैनै मेहनेत गरेको “ओखती” बोलको गीत हिट भैसकेको छ र साथै सार्वजनिक ‘ट्रेलर’ले पनि दर्शकको मन जितेको छ ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites