Loading...
Home / समाचार / त्रिशुली बस दुर्घटनाः यि बच्चीहरुलाई चिन्नु हुन्छ भने तत्काल आफन्तको खोजी गरि दिनु होला

त्रिशुली बस दुर्घटनाः यि बच्चीहरुलाई चिन्नु हुन्छ भने तत्काल आफन्तको खोजी गरि दिनु होला 0

आज बिहान बस दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको संख्या ३० पुगिसकेको छ । अझै उद्दार कार्य जारी रहेकाले मृतकको संख्या बढ्ने अनुमान सुरक्षाकर्मीको छ ।बसमा अधिकांश राजविराजबाट छठ मनाएर फर्कनेहरु परेका छन् । अहिले केही घाइते बालबालिकाहरु स्थानीय अस्पतालहरुमा उपचार भइरहेको छ । उनीहरुको रेखदेख गर्ने अभिभावक कहाँ छन् अत्तोपत्तो छैन ।

धादिङबाट हाम्रा सहकर्मी रमेश आचार्यका अनुसार तस्वीरमा देखिएका यी घाइते बच्चाहरु गजुरी अस्पतालमा छन् । उनीहरुहरुको आमा पनि बेपत्ता छिन । सप्तरी सिङराही–१ घर बताउने निबिदिता चौधरी र सुबम चौधरी ललितपुरस्थित महालक्ष्मीस्थानमा रहेको मिडल प्वाइन्ट बोर्डिङमा अध्यनरत छन् । उनीहरुले आफन्तको खोजी गरिदिन आग्रह गरेका छन् ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites