Loading...
Home / भिडिओ / बार्सिलोनाको फेरी लाजास्पद हार, स्पेनिस सुपर कपको उपाधि रियल मड्रिडलाई

बार्सिलोनाको फेरी लाजास्पद हार, स्पेनिस सुपर कपको उपाधि रियल मड्रिडलाई 0

भदौ १ – स्पेनिस सुपर कप फुटबलको उपाधि रियल मड्रिडले जितेको छ । सुपर कपको दोस्रो लेग अन्तर्गत बुधबार राति भएको एल क्लासिकोमा बार्सिलोनालाई २–० ले हराउँदै समग्रमा ५–१ को जितसहित रियल मड्रिडले उपाधि जितेको हो । घरेलु मैदानमा भएको दोस्रो लेगमा रियल मड्रिडलाई जिताउन मार्को एसेन्सिओ र करिम बेन्जिमाले गोल गरे । बार्सिलोनाको मैदान क्याम्प नाउमा भएको पहिलो लेगमा रियल मड्रिड ३–१ ले विजयी भएको थियो । पहिलो लेगमा रातो कार्ड पाएका कारण रियल मड्रिडका स्टार स्ट्राइकर क्रिष्टियानो रोनाल्डो दोस्रो लेगमा खेलेका थिएनन् । तर रोनाल्डो बिना रियल मड्रिडले दोस्रो लेगमा पनि बार्सिलोनालाई हराउन सफल भयो । बार्सिलोनाका लागि लियोनल मेस्सी र लुइस स्वारेजले गोल गर्ने केही मौका बनाए पनि त्यसलाई गोलमा परिणत भने गर्न सकेनन् । मेस्सी र स्वारेज दुवैले प्रहार गरेको बल क्रसबारमा लागेर फर्कियो । गएको सिजन ला लिगा र च्याम्पियन्स लिगको उपाधि जितेको जिनेदिन जिदानको टिम रियलले नयाँ सिजनको सुरुवात सुपर कपको उपाधि जितेको खुशीका साथ गर्ने भएको छ । यस्तै रियल मड्रिडले दुई हप्ताअघि युइएफए सुपर कपको उपाधि पनि जितेको थियो । 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites